Wypożyczalnia dla Dorosłych - Aktualności

Profesjonalne porady prawne znanej notariusz Anny Gryn-Hamery

DSC03608pmIgnorantia iuris nocet – nieznajomość prawa szkodzi i przy tym pociąga za kieszeń a także przysparza wiele nerwów i tak właśnie nowym tematem pierwszy raz poruszonym przez Bibliotekę jest temat prawa.

Czytaj więcej: Profesjonalne porady prawne znanej notariusz Anny Gryn-Hamery

Nasi seniorzy brali udział w projekcie „Szkoła dialogu”

gimnaz szkola dialogu mW bieżącym roku szkolnym uczniowie Publicznego Gimnazjum w Grójcu im. Prymasa Tysiąclecia realizowali program edukacyjny Szkoła Dialogu. Projekt ten odbywał się pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej: Nasi seniorzy brali udział w projekcie „Szkoła dialogu”

Senior przedszkolakom

W ramach projektu „Biblioteka – miejsce przyjazne seniorom” realizowanego przez Wypożyczalnię dla Dorosłych w okresie przedświątecznym zorganizowałyśmy spotkanie z przedszkolakami.

 

Czytaj więcej: Senior przedszkolakom

W zdrowym ciele zdrowy duch

W ramach tegorocznego projektu  realizowanego przez Wypożyczalnię dla Dorosłych „Biblioteka – miejsce przyjazne seniorom” zaproponowaliśmy udział seniorom w zajęciach sportowych.

 

Czytaj więcej: W zdrowym ciele zdrowy duch

Zapraszamy na Otwarcie nowej siedziby Biblioteki

Przeprowadzka trwa.

Przez Polskę przechodzi fala upałów. Gorąco jest również przy al. Niepodległości 20. Trwa przeprowadzka.

Pracownicy MGBP uwijają się niczym pracowite pszczółki. Przenieść 50 tys. księgozbiór wraz z wyposażeniem do nowej Biblioteki to wyzwanie. Tym bardziej, że otwarcie Biblioteki dla czytelników zaplanowane jest między 2, a 5 września.

Czytaj więcej: Przeprowadzka trwa.