Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

Spotkanie z książką w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Grójcu

lekcja biblioteczna male
Pomimo wczesnej godziny Biblioteka zapełniła się najmłodszymi czytelnikami. Tematem lekcji bibliotecznej był dorobek literacki Grzegorza Kasdepke. Uczniowie zapoznali się z kilkoma opowiadaniami autora, jego humorystycznymi historyjkami, które pomagają rozwiązywać różne problemy.

 

Czytaj więcej: Spotkanie z książką w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Grójcu

23.09.2016 - Finał projektu Moja mama bez Snapchata

finalprojektu2

Ostatnie wakacyjne gry planszowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 25.08.2016

gry planszowe ostatnie zajecia maleOstatnie wakacyjne, planszówkowe granie odbyło się w czwartkowe popołudnie.

Dzieci z rodzicami zawitali w progi Biblioteki z uśmiechem i zapałem do grania. A głośny śmiech z godziny na godzinę było słychać w całym budynku.

 

Czytaj więcej: Ostatnie wakacyjne gry planszowe w Bibliotece Publicznej w Grójcu - 25.08.2016

Biblioteka Publiczna w Grójcu bez Snapchata

 moja mama bez snapchata kolaz
Co to jest snapchat?- zapytała mama dziesięcioletniej Ani. Oj mamo! Nie wiesz, co to jest snapchat? Co ty w erze dinozaurów dorastałaś? Snapchat to taka aplikacja, przez którą wysyłasz zdjęcia, filmiki lub krótkie wiadomości. Ale najciekawsze jest to, że po kilku chwilach one znikają bez jakiegokolwiek zapisywania w sieci. Aniu, i co w tym takiego ciekawego, przecież to tylko kolejny zapychacz twojego czasu wolnego. Nie wystarczy, że tracisz każdą wolną chwilę na gry na komputerze czy na facebooka? A przecież lepiej jest wyjść gdzieś z koleżankami na spacer czy na rolki, może pograć w zbijaka? Przestań mamo! Nie chce mi się nigdzie wychodzić, nie mam z kim, tak naprawdę to nikt mnie nie lubi.

Czytaj więcej: Biblioteka Publiczna w Grójcu bez Snapchata