Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

„Moja książka marzeń” warsztaty młodzieży z Moniką Sawicką w Bibliotece Publicznej w Grójcu

monika sawicka male14 września 2017 odbyło się kolejne spotkanie z Moniką Sawicką. Od godziny 10.15 trwały niesamowite warsztaty, na które przybyli uczniowie z IV klas Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. G. Narutowicza w Grójcu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im ks. Piotra Skargi w Grójcu. Związane oczywiście były z marzeniami. Tak więc zadanie, jakie przygotowała Pani Monika dla młodzieży, to zrobienie własnej książki marzeń.

Czytaj więcej: „Moja książka marzeń” warsztaty młodzieży z Moniką Sawicką w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Monika Sawicka i przedszkolaki czyli Kajtusiowe Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Grójcu

 monika sawicka zdjecie grupowe przedszkolakow z autorkaMonika Sawicka, pisarka, autorka bestsellerowych powieści dla dorosłych i dzieci zagościła w Bibliotece 14 września 2017 r.  Jako pierwsi, Panią Monikę poznały przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej w Grójcu.

Czytaj więcej: Monika Sawicka i przedszkolaki czyli Kajtusiowe Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Grójcu

Zapraszamy na najbardziej odjazdową imprezę plenerową w Grójcu!!!

przystanekbiblioteka 2017

Wakacje z Biblioteką 2017. Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji w Bibliotece Publicznej w Grójcu

WAKACJE 2017 KOLAZ1

Na wakacje zawsze czekamy z niecierpliwością. Chcemy słońca, zabawy, różnych atrakcji, których w ciągu roku nie mamy. Biblioteka w tym roku zaproponowała dzieciom warsztaty i zajęcia inne niż w poprzednich latach. Cel jest ten sam-oderwanie dzieci od telewizora i komputera. Dlatego też w tym roku główną rolę pełnią gry planszowe oraz gry i zabawy z dawnych lat a także jak dotychczas jeden rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz.

Czytaj więcej: Wakacje z Biblioteką 2017. Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji w Bibliotece Publicznej w...