Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

Rzeźbimy w drewnie

rzezmale

Podczas drugiego spotkania warsztatów rzeźbiarstwa, dzieci zostały podzielone na dwie grupy, starszą i młodszą i wykonywały inny rodzaj rzeźby. Starsza grupa próbowała swoich sił w rzeźbieniu w drewnie a młodsza w glinie. No niestety nie było tak łatwo. Ale nasi uczestnicy warsztatów nigdy się nie poddają. Powstały bardzo oryginalne rzeźby twarzy oraz różne miseczki, zwierzęta, potwory, itp. Wyobraźnia dzieci jak zwykle nie zawiodła.

 

Czytaj więcej: Rzeźbimy w drewnie

Warsztaty rękodzielnictwa

DSC04469rekomale

Bransoletki z muliny chyba nigdy nie wyjdą z mody. Wbrew pozorom wykonanie ich wcale nie jest takie trudne. Wystarczy kilka kolorowych nitek muliny, zawiązać supełek, przypiąć agrafką do spodni na wysokości kolana, usiąść wygodnie i do pracy.

 

Czytaj więcej: Warsztaty rękodzielnictwa

Na sportowo

sportowemale

Uczestnikom zajęć sportowych nic nie sprawia trudności. Żadne przełaje w strugach słońca, stonoga, czy drużynowa gra w balon. Dzieci wytrwale walczyły o to, które z nich zajmie miejsce na najwyższym stopniu podium. W przerwach zmagań sportowych pani Bożena z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadziła szereg zajęć prozdrowotnych.

Czytaj więcej: Na sportowo

Rzeźbimy z plasteliny

DSC04330rzezbiarskiemaleW ramach projektu Z Biblioteką- przejdę przez życie z pasją!  Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zorganizowała warsztaty rzeźbiarskie, które służyć mają rozwojowi zdolności manualnych oraz poznaniu nowych środków autoekspresji.


Czytaj więcej: Rzeźbimy z plasteliny