"Czytam, więc wiem" - lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej w Grójcu

lekcja biblioteczna dla PSP Zaborow zdjecie dzieci przed biblioteka30 stycznia 2018 r. w MGBP im. W.S. Laskowskiego w Grójcu odbyły warsztaty biblioteczne w ramach programu "Czytam, więc wiem", realizowanego w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie w tym roku szkolnym. Zajęcia dla uczniów klas I - III poprowadziła pani Magdalena Sepczyńska.

Uczestnicy programu mieli kolejną już niezwykłą okazję na spotkanie z twórczością poetki panią Agnieszką Frączek. Nie zabrakło więc zabawnych wierszy, a także śmiesznych, ale pouczających opowieści. Po wysłuchaniu utworów pani Agnieszki Frączek uczniowie z zapałem przystąpili do wizualizacji swoich pomysłów. Powstały ciekawe, twórcze prace, które były podsumowaniem warsztatów. Na zakończenie zajęć uczestnicy spotkania dowiedzieli się kilku ciekawostek o poetce i rozszerzyli swoją wiedzę o jej twórczości. Warsztaty poprowadzone w bardzo profesjonalny i ciekawy sposób sprawiły uczestnikom dużą frajdę. Pełni czytelniczych wrażeń powrócili do Zaborowa. Serdeczne podziękowania za organizację warsztatów składamy pani Kindze Majewskiej, dyrektor biblioteki w Grójcu oraz pani bibliotekarce Magdalenie Sepczyńskiej.

PSP im. Ziemi grójeckiej w Zaborowie

lekcja biblioteczna dla PSP Zaborow