„Najważniejsze jest tu i teraz” – spotkanie z Małgorzatą Wójcik w Bibliotece Publicznej w Grójcu

spotkanie z malgorzata wojcik male22 września 2016 roku Biblioteka w Grójcu gościła Panią Małgorzatę Wójcik, autorkę książki „Jesteś tym, czym są Twoje myśli”. Interesuje się także fizyką kwantową. Już przy pierwszym spotkaniu można zauważyć, że jest to osoba naładowana pozytywną energią, uśmiechnięta i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych – dlatego też przyjechała podzielić się z nami swoją wiedzą.

Autorka opowiedziała nam historię swojego życia, dlaczego jest tym kim jest. Co ją spotkało? Była to bardzo ciężka choroba, z którą długo się zmagała i miała małe szanse na wyleczenie. Krok po kroku opowiedziała nam jak lekarze, ale przede wszystkim jak ona sama doprowadziła siebie do zdrowia. Także problemy z partnerem życiowym doprowadziły do tego, że w końcu powiedziała STOP!

W życiu nie spotykają nas same dobre rzeczy, nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli ale mamy MOC, której nikt nie jest nam w stanie zabrać. Myśli!  Jak mówi autorka 90 % naszych zachowań to zachowania podświadome, jednak jesteśmy w stanie swoje przyzwyczajenia zmienić. Istotne jest to, że wszystko co pojawia się w naszej głowie ma wpływ na rzeczywistość, a nasze emocje mają swoją częstotliwość jak radiowe fale. Na spotkaniu mogliśmy wziąć również udział w ćwiczeniu, które pozwoliło nam się skupić nad tym jak czujemy się, gdy nasze myśli są dobre, a jak czujemy się kiedy myślimy o złych rzeczach, które nas spotkały. Różnica jest ogromna. Gdy myślisz pozytywnie i nie snujesz czarnych scenariuszy życie staje się lepsze, nie ma dla Ciebie przeszkód w realizowaniu swoich potrzeb. Gdy jesteś miły i pomocny dla innych, to samo do Ciebie wróci. Wszystko co autorka stosowała jest opisane w książce. Pani Małgorzata zwraca też uwagę na to, abyśmy przestali żyć przeszłością i przyszłością bo najważniejsze jest to co tu i teraz. Po spotkaniu goście mogli kupić książkę autorki z autografem i… z całusem.

To wszystko może wydawać się trudne ale warto spróbować i nie poddawać się. W końcu Twoje Życie leży w Twoich rękach i nikt go za Ciebie nie przeżyje.

spotkanie z malgorzata wojcik dyrektor biblioteki zapowiada autorke

spotkanie z malgorzata wojcik autorka opowiada gosciom o ksiazce1

spotkanie z malgorzata wojcik autorka opowiada gosciom o ksiazce

spotkanie z malgorzata wojcik dyrektor biblioteki wrecza kwiaty