Wieczór z zespołem GAMA 8 maja 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Grójcu

gama2

Wieczór z zespołem GAMA 8 maja 2015 r.

Pamiętacie początki:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu

zaprasza na

Wieczór z Poezją Barską

w repertuarze: Osiecka, Stachura, Leśmian i inni.
Gra i śpiewa grójecka grupa GAMA- absolutny debiutant na scenie
Zapraszamy 17 czerwca /czwartek/ 2010 r. o godz. 19.00,
Galeria GOK ul. Piłsudskiego 3

Tak, właśnie u nas grupa GAMA debiutowała. W piątkowy wieczór prawie w piątą rocznicę istnienia mogliśmy znów dzięki zespołowi przenieść się w świat poezji, muzyki, miłości. Grójecki zespół w składzie: Małgorzata Antoniewicz, Artur Kowalczyk, Artur Szlis i Piotr Mańka zaprezentował nam utwory z repertuaru m.in. Maryli Rodowicz, Edyty Geppert, Starego Dobrego Małżeństwa, Krzysztofa Klenczona. Wysłuchaliśmy utworów m.in.

„Czarny blues o czwartej nad ranem” /Stare Dobre Małżeństwo/

„10 w skali Beauforta” /Krzysztof Klenczon/

„Przed nocą i mgłą”/ z serialu 07 zgłoś się/,

"Kochaj i dotykaj" / Tomasz Żółtko/,

"Babę zesłał bóg" / Renata Przemyk/,

Konferansjerkę prowadził Artur Szlis jak zwykle z poczuciem humoru i przytaczając zabawne anegdoty. Bawiliśmy się wspaniale. Szybko publiczność włączyła się do wspólnej zabawy. Nie było osoby, która nie wybijała rytmu nogą albo klaskaniem.

Prawie dwugodzinny koncert minął niepostrzeżenie. Z żalem żegnaliśmy ten Wieczór. Po koncercie były gratulacje i podziękowania za wspaniale spędzony czas. Dzięki nim mogliśmy sobie przypomnieć te bardzo znane i te zapomniane już piosenki, wesołe i smutniejsze.
Pragniemy bardzo podziękować grupie GAMA za wspaniałą zabawę i występ. Życzymy jak najwięcej sukcesów.

gama1

gama2