Małgorzata Kadysz w Bibliotece Publicznej w Grójcu

kadysz1male
7 maja 2015 do Biblioteki przyjechała Małgorzata Kadysz. Autorka książki Mężczyzna prosty w obsłudze czyli kobieta szczęśliwa w związku oraz książki dla dzieci Zaklęte Marzenia. Pani Małgorzata prócz tego jest także pedagogiem, logopedą, psychotronikiem, trenerem  NLP, Trenerem Rozwoju Osobistego, Trenerem Radykalnego Wybaczania, prowadzi także bloga Zapiski Wiedźmy. Te informacje od razu wywołały falę ciekawości i zachwytu u uczestników spotkania. Dlatego też pani Małgorzata mówiła nie tylko o swoich książkach, ale wypełniła nas tak pozytywną energią, że mieliśmy ochotę skakać z radości.

          „Kobieta zawsze musi mieć rację!” rzuciła pani Małgorzata i gdyby zapytać czy kobieta woli mieć rację czy być szczęśliwa, co odpowie? Zaprzeczyłyśmy na początku wszystkie. A potem przyznałyśmy się. Tak przecież jest, że kobieta chce mieć rację zawsze czyż nie? Pani Małgorzata wytłumaczyła nam tą oraz inne kwestie, nad którymi nie zastanawiamy się wcale - a powinnyśmy. Myśli są dla nas bardzo ważne, są falami energii i dlatego myśli dobre są tak bardzo ważne bo powodują, że w naszym życiu dzieje się dobrze. Myśli złe emanują złą energię, która źle wpływa na nas a także i na innych.

           Autorka na spotkaniu poruszyła przeróżne tematy. Związki, radykalne wybaczanie, pozytywne myślenie, kwestię docenienia siebie, egoizm, poczucie winy. To tematy dotyczące nas tak bardzo, że nie da się zamknąć tematu w ciągu jednej godziny. Mówiła tak, że wszyscy siedzieli jak zahipnotyzowani a czas stanął w miejscu. Chcieliśmy więcej i więcej a ze spotkania wyszliśmy tak naładowani pozytywną energią, że chciało nam się skakać z radości! Pani Małgorzata podsumowała spotkanie i na odchodne opowiedziała historię swojej nieżyjącej już koleżanki Ewy, która bardzo nas poruszyła i dała do myślenia.

          W życiu przejmujemy się rzeczami błahymi „pierdołami”, które są nieistotne a życie ucieka nam przez palce. Powinniśmy żyć na 100 %, żyć świadomie i myśleć pozytywnie a także akceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy.

kadysz2

kadysz1

kadysz3

kadysz4

kadysz5