Wiosenne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu

wiosna1male
30 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00 wiosna wkroczyła w progi Biblioteki. Pani Dorota Sepczyńska zaproponowała robienie koszyków, osłonek na doniczki a także innych twórczych rzeczy z gałązek drzew. Rozpoczęliśmy swoje prace z ogromnym zapałem!

Do wykonania prac wystarczyły tylko gałązki i sznurek jutowy. Pani Dorota pokazała jakim sposobem wiązać gałązki ze sobą. Praca nie jest trudna, ale wymaga poświęcenia trochę czasu i przede wszystkim cierpliwości. Warto, bo efekt końcowy jest naprawdę zadowalający a takie koszyki czy osłonki na doniczki możemy postawić wraz z kwiatami w ogródku, na tarasie, balkonie w oknie czy na stole w kuchni. Koszyki mogą posłużyć też jako ozdoba w przechowywaniu słoików na konfitury, kwiaty cięte lub inne rzeczy. Nasze prace skończyliśmy z uśmiechami na twarzy i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, by każdy mógł zaprezentować swoje dzieło.

wiosna2

wiosna3