Krzysztof Kotowski w Bibliotece Publicznej w Grójcu

kotowskimale16 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Grójcu odbyło się spotkanie z panem Krzysztofem Kotowskim. Pan Krzysztof to dziennikarz i psycholog oraz autor bestsellerów. Jego książki posiadamy w Bibliotece a są to: Czas czarnych luster, Kapłan, Krew na Placu Lalek, Marika, Modlitwa do Boga złego, Niepamięć, Obława, Serwal, Święto świateł, a teraz czekamy na następną, której premiera odbędzie się 8 maja. Spotkanie było przepełnione dużą dawką humoru. Nasz gość opowiedział nam wiele ciekawostek ze swojego życia o swojej pracy i o pisaniu książek.

Autor znany jest również z programów telewizyjnych takich jak Kawa czy Herbata oraz z pracy w radiu Solidarność. Mogliśmy posłuchać jak wygląda praca w telewizji, jak powstają jego książki, kogo ciekawego poznał (m.in. Królową Elżbietę II, Kena Folleta, następczynię tronu rosyjskiego). Autor przedstawił nam również swoją oryginalną teorię nt. pisania kryminałów, wspomniał również o historii i o ciekawych eksperymentach przeprowadzonych na ludziach. Zachęcał gorąco do czytania książek i to nie tylko swoich. Zachęcił także do przeczytania najnowszej książki Cel za horyzontem, o snajperze „Grom-u” opowiadająca o misji w Iraku oraz Haiti. Biblioteka na pewno stanie się w jej posiadaniu. Panu Krzysztofowi bardzo dziękujemy za spotkanie a czytelników zapraszamy do Biblioteki do wypożyczenia jego książek. Spotkanie było naprawdę bardzo ciekawe, kto nie był może już żałować!

kotowski1

kotowski2