Wiekanocne warsztaty w Bibliotece Publicznej w Grójcu

wielkanoc1male
Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi w Bibliotece Publicznej w Grójcu 19 marca 2015 r. odbyły się warsztaty przedświąteczne. Zaplanowaliśmy pracę nad wystrojem stołu albo ciekawą formą pisanki dla wnuka. Jak zwykle było dużo pracy, śmiechu. Po raz kolejny warsztaty poprowadziła Dorota Sepczyńska.

Pisanki mogą przybierać różnorakie formy. My wykorzystaliśmy jajka styropianowe, które cieszą się teraz wielką popularnością. Do pracy potrzebny też był sznurek sizal, klej, pokruszone skorupki jajek, drobne sztuczne kwiatuszki, szpilki. Te rzeczy wystarczyły do stworzenia pięknych i ciekawych ozdób. Dodatkowo mogliśmy zrobić też koszyczek z papierowej wikliny. Naszą pracę można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

wielkanoc2

wielkanoc3