Rzeźbimy z plasteliny

DSC04330rzezbiarskiemaleW ramach projektu Z Biblioteką- przejdę przez życie z pasją!  Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zorganizowała warsztaty rzeźbiarskie, które służyć mają rozwojowi zdolności manualnych oraz poznaniu nowych środków autoekspresji.

Na pierwszych zajęciach królowała plastelina. To wprowadzenie do prawdziwych prac w drewnie. Tematem przewodnim zajęć były zwierzęta i ich zagrody. Uczestnicy ulepili swoje ulubione zwierzątka: kaczki, świnki, kotki ale również można było spotkać ośmiornice. Jesteśmy pewni, że zajęcia spodobały się dzieciom, ponieważ po warsztatach zostały wypożyczone wszystkie książki związane z lepieniem figur z plasteliny.