Ferie 2014 - Zabawy przy muzyce

ferie zimowe przymuzyceW końcu doczekaliśmy się długo oczekiwanych ferii zimowych. Dla najmłodszych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają z miasta Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży przygotowała bogaty program zajęć. Pierwsze zajęcia- zabawy przy muzyce, które miały na celu zintegrować grupę i rozruszać po trudach szkolnych poprowadzili Katarzyna i Andrzej Ekielowie. W trakcie zajęć dzieci nauczyły się krótkiego układu tanecznego, który następnie zaprezentowały przed rodzicami i pracownikami Biblioteki. Udawały dźwięki burzy, tańczyły  i bawiły się w kolory na chuście Klanzy. Wśród wielu zabaw przy akompaniamencie muzyki uczestnicy projektowali stroje wykonując je z gazet. Podsumowaniem naszego spotkania był pokaz mody  dla czytelników w Wypożyczalni dla Dorosłych i Czytelni.

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY PRZEJŚĆ DO GALERII