Wieczór Mikołajkowy w Bibliotece

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży zorganizowaliśmy Wieczór Mikołajkowy i jak co roku zawitał do nas św. Mikołaj. Był to przedświąteczny wieczór z mnóstwem niespodzianek. Uczestnicy spotkania mieli za zadanie ustroić choinkę, najpiękniej jak potrafią, ale najpierw musieli sami wykonać świąteczne ozdoby. Dzieci projektowały własne bombki, dzwoneczki, gwiazdy i  łańcuchy.

Gdy zbliżała się godzina 18.00 nadszedł czas oczekiwania na św. Mikołaja. Czekaliśmy i czekaliśmy aż w końcu się zjawił a przy sobie miał dwa pełne worki prezentów dla wszystkich dzieci. Dzieci z uśmiechem na buziach obstąpiły ośnieżonego staruszka. Punktem kulminacyjnym było oczywiście wręczenie prezentów. Dzieci chętnie z nim rozmawiały i recytowały wierszyki. Zasypywały go również pytaniami. Oczywiście wszyscy chcieli na pamiątkę wspólne zdjęcie ze św. Mikołajem. Może za rok jak będziemy grzeczni znowu nas odwiedzi.
Podczas spotkania odbyły się różne zabawy i konkursy oraz słodki poczęstunek. Na zakończenie naszej zabawy rozpaliliśmy zimne ognie i zrobiliśmy wspólne zdjęcie przy choince.

ZAPRASZAMY DO GALERII >> KLIKNIJ