Wypożyczalnia dla Dorosłych - Aktualności

Wypożyczalnia dla Dorosłych - Aktualności

Mama tworzy razem z dzieckiem w Bibliotece Publicznej w Grójcu. Zapisy na zajęcia już ruszyły!

mama tworzy12

Rodzice biegają!

bg by freepik.com

Wycieczka do Łowicza - 19.05.2015

lowicz1maleŁowicz jest pięknym , starym polskim miastem przesyconym tradycją i folklorem. Znajduje się w nim wiele ciekawych i niepowtarzalnych obiektów, które zwiedzającym pozostają w pamięci na całe życie. Dzięki  sponsoringowi Pani Dyrektor  Publicznej Biblioteki Miejsko-Gminnej w Grójcu, klasa IG z grójeckiego gimnazjum wzięła udział w wycieczce do tego niezwykłego miasta nad Bzurą.
Wyjazd odbył się 19 maja 2015 r. i był przysłowiową „kropką nad i” zamykającą obchody Roku Oskara Kolberga w nasze szkole. Do Łowicza pojechały z nami panie: B. Dąbrowska, T. Naduk, oraz dwie panie z Biblioteki  im. W. S. Laskowskiego. W Łowiczu spotkaliśmy się z przewodniczką PTTK i rozpoczęliśmy zwiedzanie.

Czytaj więcej: Wycieczka do Łowicza - 19.05.2015

Ostatnie przed wakacjami Warsztaty dla Seniora. Zapisy już trwają!

Nie możecie tego przegapić!

18 czerwca 2015 r o godz. 17.00 odbędą się już ostatnie przed wakacjami warsztaty dla Seniora! Jeśli chcecie ciekawie, kreatywnie i z uśmiechem spędzić czas przyjdźcie lub zadzwońcie
i zapiszcie się. Ilość miejsc ograniczona więc trzeba się spieszyć.
Zapisywać się można pod nr 664 33 71 w. 17.

warsztatynowe

Spotkanie z Marcinem Mellerem 15 maja 2015 roku w Bibliotece Publicznej w Grójcu

meller2
„Wszyscy jedziemy do Gruzji”. Chyba nie spodziewał się takiej deklaracji na zakończenie spotkania nasz gość. Ale od początku. Przybył punktualnie a nawet przed czasem, bo jak mówi punktualność to jego cecha. Już na początku rozmowy okazało się, że poczucie humoru to jego druga cecha a może nawet najważniejsza. Opowieści o Gruzji, krainie gościnnych ludzi, pełnej muzyki, tańca, wyśmienitej kuchni urzekły zgromadzonych. Dowiedzieliśmy się, który gruziński toast denerwuje żonę naszego gościa: „…Chciałem wypić za przyjaciół. Człowiek żyje przyjaciółmi. Jeśli mnie żona wyrzuci z domu, to mogę u każdego przyjaciela spędzić tydzień, i tak do końca życia. Żona pyta o wszystko, przyjaciel o nic, bo jest przyjacielem”*.

Czytaj więcej: Spotkanie z Marcinem Mellerem 15 maja 2015 roku w Bibliotece Publicznej w Grójcu